niedziela, 26 lutego 2012

Droga Ikony na facebooku

Na facebooku został ufuchominy "fan page", inaczej mówiąc - strona poświęcona działalności Drogi Ikony. Sukcesywnie będą zamieszczane na niej informacje dotyczące wydarzeń warsztatowych, kursów, plenerów, wystaw, spotkań tematycznych a także wszelkiego rodzaju wiadomości promowanych przez Drogę Ikony. Nasz serwis na facebooku ma być uzupełnieniem i w pewien sposób rozszerzeniem treści obecnej strony, i skierowany jest zarówno do uczestników naszych wydarzeń jak i wszystkich miłośników ikony i ikonopisania - a w ten sposób dostępny również dla użytkowników z całego świata.

Jeśli więc posiadacie własne konta/profile na facebooku, to zapraszam Was do dołączenia do społczności "drogoikonowiczów" przez dodanie naszej strony do "ulobionych". Dzięki temu treści, które będą zamieszczane na stronie, pojawiać się będą również na Waszych facebookowych profilach. Dołączyć do "fanów" strony można na dwa sposoby:

1. przez odszukanie na facebooku strony "Droga Ikony / The Way of Icon" a następnie kliknięcie na przycisk "lubię to":


2. przez kliknięcie na przycisk "lubię to" na nowym banerku, który od teraz znajduje się na pasku bocznym naszej strony:


Poza tym posiadacze kont/profili na facebooku mogą dzielić się poszczególnymi treściami strony ze swoimi znajomymi. Pod każdym "postem", tj. wiadomością, znajdują się przyciski udostępniania. Wystarczy kliknąć na przycisk "f" a następnie postępować zgodnie ze wskazaniami. Dana wiadomość pojawi się na waszej facebookowej tablicy i będzie dostępna dla Waszych przyjaciół i znajomych:
Dzięki temu wielu spośród Waszych bliższych i dalszych znajomych będzie mogło dzielić wraz z Wami radość i pożytek płynący z działalności Drogi Ikony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.