poniedziałek, 2 czerwca 2014

DROGA IKONY na Archipelagu Kultury - Polska Wielki Projekt 2014

Od 30 maja 2014 r. został zainicjowany IV ogólnopolski Kongres "Polska Wielki Projekt", którego celem jest debata na temat aktualnych i przyszłych wyzwań strategicznych dotyczących obecności i rozwoju Rzeczpospolitej Polskiej w Europie i w świecie.


W ramach warszawskich spotkań Kongresu, które będą trwały od czwartku, 5 czerwca, do niedzieli, 8 czerwca, odbędzie się m.in. forum inicjatyw kulturalnych pod nazwą "Archipelag Kultury". Będzie miał on miejsce w niedzielę, 8 czerwca przez cały dzień w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, na ul. Dobrej 56/66. Omówienie wprowadzające w forum kultury nastąpi o godz. 14.00.

Jest nam ogromnie miło poinformować, że Droga Ikony została zaproszona przez organizatora Kongresu "Polska Wielki Projekt" do prezentacji swoje działalności podczas niedzielnego Archipelagu Kultury. W sposób szczególny będziemy chcieli się tam podzielić naszą ideą i projektem "Medytacji ikonograficznych", które wpisują się w program przygotowań a następnie obchodów Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski według programu Komisji Episkopatu Polski ogłoszonego na lata 2014-2017.

Program warszawskiego kongresu "Polska Wielki Projekt" dostępny jest na dedykowanej mu stronie internetowej.


Uczestnictwo w Kongresie jak i odwiedzenie Archipelagu Kultury jest bezpłatne, wymaga jednak uprzedniego ZAREJESTROWANIA, co można zrobić przez internet.

W imieniu organizatorów - Instytutu Sobieskiego - oraz własnym serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.