środa, 11 czerwca 2014

Charytatywna aukcja ikon - Wygramy dla Magdy

W niedzielę 22 czerwca o godz. 17.00 w Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów w Warszawie odbędzie się aukcja ikon w ramach charytatywnej akcji "Wygramy dla Magdy". Organizatorzy uzasadniają akcję następująco:

"Wygramy dla Magdy" jest to inicjatywa podjęta by wspomóc 28-letnią Magdalenę Godek, która od kilku lat walczy ze stwardnieniem rozsianym. Miesięczny koszt dawki zażywanego przez nią leku to 8 tys. zł. Magda jest niesamowitym świadectwem tego, że Bóg jest w życiu każdego z nas. Jest bardzo zdeterminowana w  walce z chorobą. Pomimo choroby urodziła córeczkę. Oliwia ma obecnie 3,5 roku i rozwija się prawidłowo. Według lekarzy nie było szans by Magda zaszła w ciążę. Magdzie oprócz wsparcia finansowego możemy poprzez swoje uczestnictwo w aukcji ofiarować wsparcie duchowe, którego tak bardzo potrzebuje do walki z chorobą.Przed aukcją czas urozmaici gościom mini koncertem zespół Consort Viol, który gra muzykę klasyczną na instrumentach wiolinowych. Podczas aukcji licytowanych będzie 26 ikon. Osoby, które nie będą brały udziału w licytacji, będę również mogły wspomóc Magdę, np. poprzez zakup i kosztowanie domowo wypiekanych słodkości.

W dwie niedziele 15 i 22 czerwca ikony przeznaczone na aukcję będzie można obejrzeć w Galerii Anielskiej działającej przy Parafii Matki Bożej Królowej Aniołów na Bemowie, ul ks. Markiewicza 1. Wystawa będzie dostępna: 15 czerwca w godz. 9-21, 22 czerwca w godz. 9-15.

Na wystawę i aukcję został przygotowany specjalny katalog zawierający reprodukcje i opis dostępnych do nabycia ikon - pobierz katalog w formie pdf

Droga Ikony sprawuje patronat nad akcją "Wygramy dla Magdy". Zapraszamy serdecznie wszystkich na to wyjątkowe wydarzenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.